عضویت
شبکه اجتماعی فیسبوکی به شما کمک می کند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

توجه کنید: شبکه اجتماعی فیسبوکی به فروش میرسد!

به علت مشغله کاری زیاد و نداشتن وقت کافی در رسیدگی به سایت، این سایت به فروش میرسد، قیمت پایه 1.500.000 تومان هست که نصف قیمت ارزش واقعی این سایت است.

مشخصات:  قدمت دامنه 6 سال | ثبت شده در سامانه وزارت ارشاد دامنه بسیار رند و با ارزش | دارای کاربران فعال و جمعی دوستانه | کنترل آسان | هزینه ماهانه 23 هزار تومان که از روش های مختلف از جمله تبلیغات می تونید خیلی بیشتر هم در بیارید

کلیه امتیازات سایت دامنه + هاست + سامانه وزارت ارشاد به نام خریدار جدید زده خواهد شد

   برای خرید اینجا کلیک کنید   

درباره فیسبوکی

در دنياي امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظريات، دانش و اطلاعات از جمله نيازهاي انکار ناپذير انسانها مي باشد.
توسعه و فراگيري روزافزون اينترنت به واسطه همين نياز شکل گرفته است بطوريکه جوامع بشري بدون دسترسي به فضاي اينترنت عملا با مشکلات عديده ارتباطي و اطلاعاتي مواجه خواهند بود.
سايت اينترنتي فیسبوکی در تاريخ يکم دي ماه 1389 برپايه نيازهاي امروزي کاربران اينترنتي ايراني راه اندازي شد. تا به عنوان سايتي براي ارتباط ايرانيان و فارسي زبانان جهان بتواند بستري جهت تبادل اطلاعات ، نيازها ، کالا و خدمات ، آشنا شدن با همکاران ، دوستان قديمي و ... بوجود آورد.
از ديگر اهداف سايت معرفي امکانات و قابليت هاي موجود و انطباق آنها با مشکلات و نيازهاي مطرح ايرانيان مي باشد تا از اين رهگذر با اقل هزينه ممکن خدمات و اطلاعات درخواستي در اختيار متقاضيان قرار گرفته و موجبات افزايش بهره وري و کارايي را در سطح اجتماع فراهم نمايد.
اميد است اين سايت بتواند تا ضمن اعتلاي افکار و فرهنگ عمومي ، زمينه ساز رشد و ترقي جامعه ايراني در سراسر دنيا گردد. صفحه کلا 23 بار دیده شده است..