شبکه اجتماعی و جامعه مجازی فیسبوکی ، دوست یابی در فیس بوک ایران

فیسبوکی یک شبکه اجتماعی ایرانی است که به شما کمک میکند تا با افراد فارسی زبان از سراسر دنیا همیشه در ارتباط باشید و دوست جدید پیدا کنید و تازه های زندگی خود را از جمله مطالب،عکس ها،موسیقی ها،ویدئو ها و فایل ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید با تمامی کاربران گفتگو و چت آنلاین و دوست یابی داشته باشید. همین حالا در کمتر از چند ثانیه عضو سایت فیس بوک ایرانی شوید و به عضویت و ثبت نام در فیس بوک فارسی و جامعه مجازی ایران درآیید ما متفاوت ترین و کاملترین امکانات را برای شما فراهم نموده ایم .

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

همسریابی,همسر یابی,سایت همسریابی,دوست دختر,شماره

تبلیغات


سلوي
سلوي
ملا نصرالدين: روزی دوستی از ملانصرالدین پرسید :ملا، آیا تا بحال به فکر ازدواج افتادی ؟ملا درجوابش گفت : بله، زمانی که جوان بودم به فکر ازدواج افتادم؛دوستش دوباره پرسید :خب، چی شد ؟ملا جواب داد:برخرم سوار شده و به هند سفر کردم،در آنجا با دختری آشنا شدم که بسیار زیبا بود ولی من او را نخواستم،چون از مغزخالی بود !!!به شیراز رفتم:دختری دیدم بسیار تیزهوش و دانا،ولی من او را هم نخواستم،چون زیبا نبود... ولی آخر به بغداد رفتم و بادختری آشناشدم که هم بسیار زیبا و هم اینکه،خیلی دانا و خردمند و تیزهوش بود.ولی با او هم ازدواج نکردم ...! دوستش کنجاوانه پرسید:دیگه چرا ؟ملا گفت :برای اینکه او خودش هم به دنبال چیزی میگشت که من میگشتم !!! هیچ کس کامل نیست!


امین ترکمن
امین ترکمن
شاد باش نه یک روز,هزاران روز . . . بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که روسیاه شوند آنان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند.


احمد
احمد
عمریست که می بازم ویک برد ندارم

download (5).jpg
ریحانه
ریحانه
جواب خونشان این بود؟؟؟؟؟

images (1).jpg
ریحانه
ریحانه
امروز شهید گمنام اوردن تو شهرمون ..... شهید گمنام سلام

images (2).jpg
امین ترکمن
امین ترکمن
این دیوانگیست ... که از همه گلهای رُز تنها بخاطر اینکه خار یکی از آنها در دستمان فرو رفته است متنفر باشیم این دیوانگیست ... که همه رویاهای خود را تنها بخاطر اینکه یکی از آنها به حقیقت نپیوسته است رها کنیم .. این دیوانگیست ... که امید خود را به همه چیز از دست بدهیم بخاطر اینکه در زندگی با شکست مواجه شده ایم.. این دیوانگیست ... که از تلاش و کوشش دست بکشیم بخاطر اینکه یکی از کارهایمان بی نتیجه مانده است.. این دیوانگیست ... که هیچ عشقی را باور نکنیم بخاطر اینکه در یکی از آنها به ما خیانت شده است.. این دیوانگیست ... که همه شانس ها را لگدمال کنیم بخاطر اینکه در یکی از تلاشهایمان ناکام مانده ایم .. به امید اینکه در مسیر خود هرگز دچار این دیوانگی ها نشویم و به یاد داشته باشیم که همیشه شانس های دیگری هم هستند دوستی های دیگری هم هستند عشق های دیگری هم هستند نیروهای دیگری هم هستند و افق های بهتری هم هستند "تنها باید قوی و پُر استقامت باشیم و همه روزه در انتظار روزی بهتر و شادتر از روزهای پیش باشیم "!!


سعید
سعید
دنیا را در خلوت خود چنان تغییر بده که هر گاه به خلوتت پناه بردی , روشنایی و هوایش دگرگونت نماید .........

11224329_1600861316833071_5306352103249061318_n.jpg
آق سعید
آق سعید
@-610- هی طوله مزاحم نشو


shima
shima
ڪجـــآیـــ ـی... ڪہ ببــیـــنــ ـی פـــس تـَـنَــفُــــرمـ بـــهـ تـــورآ میـــآن مردُم جآر میزنَـــــــم و פֿـَروآر פֿـَروآر لآیــــڪــــ مــــ ـیפֿورב


سعید
سعید
چقدر دوست داشتنی هستند آدم هایی که حال و هوای خدایی دارند. چقدر دوست داشتنی هستند آدم هایی همیشه خنده بر لب دارند. چقدر دوست داشتنی هستند آدم هایی که در ظاهر و باطن یک جورند. ...

11148448_818959894855514_1350626708880579053_n.jpg
آیدین
آیدین
شب همگی بخیر

index.jpg
شیدا کفشگری
شیدا کفشگری
.....

barf-5.jpg
5 دیدگاه · 5 دقیقه قبل در مازندران رو عشقه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
شیدا کفشگری
شیدا کفشگری
.....

29.jpg
9 دیدگاه · 7 دقیقه قبل در مازندران رو عشقه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
y
y
خخخ

0.566356001389375208_jazzaab_ir[1].jpg
شیدا کفشگری
شیدا کفشگری
....

30.jpg
8 دیدگاه · 9 دقیقه قبل در لبخند عشق · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://www.facebooki.ir/m

آخرین آنلاین‌ها

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها


فیس بوک ایرانی - جامعه مجازی و شبکه اجتماعی فارسی