شبکه اجتماعی و جامعه مجازی فیسبوکی ، دوست یابی در فیس بوک ایران

فیسبوکی یک شبکه اجتماعی ایرانی است که به شما کمک میکند تا با افراد فارسی زبان از سراسر دنیا همیشه در ارتباط باشید و دوست جدید پیدا کنید و تازه های زندگی خود را از جمله مطالب،عکس ها،موسیقی ها،ویدئو ها و فایل ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید با تمامی کاربران گفتگو و چت آنلاین و دوست یابی داشته باشید. همین حالا در کمتر از چند ثانیه عضو سایت فیس بوک ایرانی شوید و به عضویت و ثبت نام در فیس بوک فارسی و جامعه مجازی ایران درآیید ما متفاوت ترین و کاملترین امکانات را برای شما فراهم نموده ایم .

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

همسریابی,همسر یابی,سایت همسریابی,دوست دختر,شماره

تبلیغات


fardeen
fardeen
@hhhhhhh


maryam
maryam
بزرگ شديم و فهميديم كه دارو آبميوه نبود! بزرگ شديم و فهميديم بابابزرگ ديگر هيچگاه باز نخواهد گشت، آنطور كه مادر گفته بود! بزرگ شديم و فهميديم چيزهايی ترسناك تر از تاريكی هم هست... بزرگ شديم... به اندازه ای كه فهميديم پشت هر خنده ی مادر هزار گريه بود! و پشت هر قدرت پدر يك بيماری نهفته... بزرگ شديم و يافتيم كه مشكلاتمون ديگر در حد يك شكلات، يك لباس يا كيف نيست... و اين كه ديگر دستهايمان را برای عبور از جاده نخواهند گرفت و يا حتی برای عبور از پيج و خم های زندگی!!! بزرگ شديم و فهميديم كه اين تنها ما نبوديم كه بزرگ شديم، بلكه والدين ماهم همراه با ما بزرگ شده اند و چيزی نمانده كه بروند! و يا هم اكنون رفته اند... خيلي بزرگ شديم وقتی فهميديم سخت گيري مادر عشق بود غضبش عشق بود و تنبيه اش عشق... خيلی بزرگ شديم وقتی فهميديم پشت لبخند پدر خميدگی قامت اوست! عجيب دنيايی ست و عجيب تر از دنيا چيست و چه كوتاه ست عمر معذرت ميخواهم فيثاغورس! پدر سخت ترين معادلات ست! معذرت ميخواهم نيوتن! راز جاذبه، مادر است! معذرت ميخواهم أديسون! اولين چراغهای زندگی ما، پدرو مادر هستند...


maryam
maryam
اول دکتر چند تا سوزن میزنه تو لثه تون ، بعد اون مته رو میگیره دستش... بعضی وقتا از شدت درد دسته های صندلی رو محکم فشار میدیم و اشک تو چشمامون جمع میشه .. چرا نمیزنین تو گوشش ؟ چرا داد و هوار نمی کنید ؟ این همه درد رو تحمل کردید ، این همه سوزن و آمپول و مته و انبر و ... خب اعتراض کنید بهش ! چرا اعتراض نمی کنید ؟ تازه میخوایم بیایم بیرون میگیم : آقای دکتر ببخشید وقت بعدی کی هستش ؟! نمی خوای خدا رو اندازه " دندانپزشک " قبول داشته باشی..؟؟ به دکتر اعتراض نمی کنیم چون می دونیم این درد فلسفه داره و منجر به بهبود میشه ، میدونیم یه حکمتی داره ، خب خدا هم حکیمه، اصلا قبلا هم به دکتر می گفتند حکیم. یعنی کارهای او از روی حکمت است. وقتی درد و رنجی رو تو زندگی ما فرستاد ، ازش تشکر کنیم ، بگیم نوبت بعدی کی هستش ؟ رنج بعدی ؟ مدرک خدا رو قبول نداری... ؟! اون خیــلی وقته خداست...


asghar
asghar
خدایا من دلم قرصه! کسی غیر تو با من نیست خیالت از زمین راحت که حتی روز روشن نیست کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم که روزی باید از اینجا بازم پیش تو برگردم خدایا وقت برگشتن کمی با من مدارا کن شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن!!


هانی
هانی
قابل توجه بعضییا...........بحران جدی است جدی بگیرید

saat-sheni-web.jpg
هانی
هانی
به این میگن جنایت .........

58222431782262a82d9b52c5c12d1497_500.jpg
هانی
هانی
حالت خوب نیس خخخخخخ

869f13c0cfca692e340cfa76a0fd1a49_500.jpg
asghar
asghar
تا کجاي قصه بايد ز دلتنگي نوشت ؟ تا به کي بازيچه بودن توي دست سرنوشت ؟ تا به کي با ضربه هاي درد بايد رام شد ؟ يا فقط با گريه هاي بي قرار آرام شد ؟ بهر ديدار محبت تا به کي اين انتظار ؟ خسته از زندگي با غصه هاي بي شمار ... تا به کي...؟؟؟


maryam
maryam
اگه به روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو این است خوب بمان از آن خوب هایی که من عاشقش بودم...!!!


maryam
maryam
حق الناس همیشه پول نیست، گاهی دل است که گرفتی و پس ندادی...!!!


maryam
maryam
دلتنـگی دانـــه دانـــه مـی افتـد روی صـورتم! شـور اسـت طـعم نـبودنـت...!!!


Mahzad
Mahzad
Hi asal


asghar
asghar
فقط همین...

IMG_20150203_002701_0_.jpg
asghar
asghar
گمان می کردم که زندگی را می شناسم ، خیالم این بود که عشق را فهمیده ام ، امروز که تو نیستی ، به این باور رسیده ام که گمان من از زندگی رویایی بود ، و فهم من از عشق خیالی ، اکنون می دانم که زندگی ، عشق و مرگ سه جزء بودند در کنار هم ، زندگی لیوان آبم بود ، عشق آب زلال آن ، و تو دستی که نگهدار آب و لیوان بود ، لیوان شکسته من ، آب ریخته بر زمین ، و دستهایی که دیگر نیست ، من زندگی ، عشق و مرگ را شناخته ام ، امروز که دیگر نیستی . . . .!!


maryam
maryam
بغضم گرفته وقتشه ببارم! چه بی هوا، هوای گریه دارم! باز کاغذام با تو خط خطی شد، خدا این حسو حالو دوس ندارم...!!!


صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://www.facebooki.ir/m

آخرین آنلاین‌ها

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها


فیس بوک ایرانی - جامعه مجازی و شبکه اجتماعی فارسی