شبکه اجتماعی و جامعه مجازی فیسبوکی ، دوست یابی در فیس بوک ایران

فیسبوکی یک شبکه اجتماعی ایرانی است که به شما کمک میکند تا با افراد فارسی زبان از سراسر دنیا همیشه در ارتباط باشید و دوست جدید پیدا کنید و تازه های زندگی خود را از جمله مطالب،عکس ها،موسیقی ها،ویدئو ها و فایل ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید با تمامی کاربران گفتگو و چت آنلاین و دوست یابی داشته باشید. همین حالا در کمتر از چند ثانیه عضو سایت فیس بوک ایرانی شوید و به عضویت و ثبت نام در فیس بوک فارسی و جامعه مجازی ایران درآیید ما متفاوت ترین و کاملترین امکانات را برای شما فراهم نموده ایم .

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

همسریابی,همسر یابی,سایت همسریابی,دوست دختر,شماره

تبلیغات


مریم
مریم
اگر ...... بین موندن و رفتن شک داری ، "برو" به سلامت!!!........ چون نباید کار به اینجا می رسید که تردید کنی........ !!!

001 (27).jpg
مریم
مریم
من دخترم... .. هرچقدر مغرور باشم... .. هرچقد محکم باشم... .. هرچقد بی تفاوت باشم... .. یه وقتایی....... یه روزایی...... یه جاهایی... ... دلم میگیره.......!! آره دخترم....... اما باغرور خاص دخترانه ی خودم...... اون لحظه نمیگم بغلم کن...... نمیگم بوسم کن...... جیغ میزنم......داد میزنم......میگم برو......میگم تنهام بذار...... اما خیلی بی انصافی...... که ندونی تو اون لحظه....... دلم گم شدن توی آغوش مردونه تو رو میخواد...... و گریه کردن رو شونه هات...... این برام ته ته آرامشه...!!!.....


مریم
مریم
دوستای گلم بفرمایید صبحانه میل کنید :

02 (62).jpg
مریم
مریم
گاهی ارزش داره از همه چیزت بگذری تا لبخند رو به لبای یکی هدیه کنی گاهی میتونی با یه کار کوچیک همون لبخند رو بکاری رو لباش گاهی مهم اینه که بخوای بخندونی اون وقت خدا هم میخنده گاهی از خودت بگذر ... فقط گاهی ...


مریم
مریم
تقدیم به دوست عزیزم رها جون ایشالا که بپسندی

02 (6).jpg
مریم
مریم
نَفْسِ تو،مانند عصاره ای است که ظرف را به رنگ خودش، رنگین می سازد اگر نفست راضی و شادمان باشد، سعادت و خیر و زیبایی را خواهی دید، و اگر بدبین باشد، شقاوت و شرّ و زشتی را خواهد دید "


مریم
مریم
کاش عاشقت نبودم ، که اینگونه بسوزم به پایت ، که اینگونه بمانم در حسرت دیدارت کاش عاشقت نبودم که عذاب بکشم ، تمام دردهای دنیا را بر دوش بکشم… که شبهایم را با چشمان خیس سحر کنم، روزهایم را با دلتنگی و انتظار به سر کنم کاش عاشقت نبودم که اینگونه دلم سوخته نباشد ، در هوای سرد عشقت افسرده نباشد کاش عاشقت نبودم که اینک تنها باشم ، تو نباشی و من پریشان باشم ، تو نباشی و من دیوانه و سرگردان باشم… کاش عاشقت نبودم که اینک لحظه هایم بیهوده بگذرد ، فصلهایم بی رنگ بگذرند ،تا حتی دلم به خزان نیز خوش نباشد… تقصیر خودم بود که هوای عاشقی به سرم زد ، تا خواستم فرار کنم ، عشق تیر خلاصش را به بال و پرم زد ، تا خواستم دلم را پشیمان کنم ، دلم ، دل به دریا زد…. دل به دریا زد و بدجور غرق شد ، همه امیدهایم زیر آب محو شد…. کاش عاشقت نبودم که اینک از دست تو ناله کنم ، شب و روز دلم را سرزنش کنم ….


مریم
مریم
سلام عزیزانم : من مدتی نبودم امشب که خواستم وارد پروفایل فبلیم بشم هر چه تلاش کردم مقدور نشد تا اینه اکانت جدیدی ساختم .پروفایل فیسبوکی قبلی دچار مشکل شده ؟؟؟ یا مشکل از سیستم من بوده ؟؟؟ من تو پروفایل قبلی با پرداخت حق عضویت کاربر ویژه بودم . امکانش هست که پروفایل قبلی باز یابی کنم ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدهید :


sara
sara
رودهٔ تمام خرهاي عالم توحلقت ايرانسل!


sara
sara
خوبتر شوور نكردم..و الا العان سه طلاقم ميكرد...گيم اور←خونه بابا!


raha
raha
.

nnjkvl.jpg
raha
raha
..

Golvajehaye-Ziba_Doostiha-IR-26.jpg
sara
sara
ديروز پاستا پختم رنگييييي....بذاري جلوسگ...قهرميكنه باهات!!!{-19-}


sara
sara
فدا مداي همه دنبال كنندگان فيسم..بجز هاني!!!!!


مریم
مریم
عزیزای دلم بفرمایید نوش جانتون از درخت باغ خودمونه

02 (1).jpg
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://www.facebooki.ir/m

آخرین آنلاین‌ها

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها


فیس بوک ایرانی - جامعه مجازی و شبکه اجتماعی فارسی