شبکه اجتماعی و جامعه مجازی فیسبوکی ، دوست یابی در فیس بوک ایران

فیسبوکی یک شبکه اجتماعی ایرانی است که به شما کمک میکند تا با افراد فارسی زبان از سراسر دنیا همیشه در ارتباط باشید و دوست جدید پیدا کنید و تازه های زندگی خود را از جمله مطالب،عکس ها،موسیقی ها،ویدئو ها و فایل ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید با تمامی کاربران گفتگو و چت آنلاین و دوست یابی داشته باشید. همین حالا در کمتر از چند ثانیه عضو سایت فیس بوک ایرانی شوید و به عضویت و ثبت نام در فیس بوک فارسی و جامعه مجازی ایران درآیید ما متفاوت ترین و کاملترین امکانات را برای شما فراهم نموده ایم .

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

همسریابی,همسر یابی,سایت همسریابی,دوست دختر,شماره

تبلیغات


آيدين
11.jpg آيدين
{-35-}
آيدين
10.jpg آيدين
{-35-}
آيدين
09.jpg آيدين
{-28-}
siamak
siamak
نور حقیقت را ببینیم و قلبهایمان برای نزدیکی به خالق و به همنوع گرم شود. این بما کمک می کند تا با همدیگر مهربانتر باشیمو این نور اهورایی را در اعماق قلبمان روشن می سازد. خدای ما اهورا مزداست و این بسیار شگفت انگیز است که شما تازه او را کشف کرده اید و نام الله را بر آن گذارده اید. اما ما و شما در یک مرتبه نیستیم، ما به همنوع کمک می کنیم ، ما عشق رادر میان آدمیان قسمت می کنیم، ما پندار نیک را در بین انسانها ترویج می کنیم، ما هزاران سال است کهفرهنگ خود را با احترام به فرهنگ های دیگر بر روی زمین می گسترانیم ، در حالیکه شما به سرزمینهای دیگر حمله می کنید، مردم را دسته دسته قتل عام می کنید، قحطی به ارمغان می آورید و ترس و تهی دستی به راه می اندازید، شما اعمال شیطانی را انجام می دهید. چه کسی مسئول اینهمه فاجعه است؟ آیا الله به شما دستور داده قتل کنید، غارت کنید و ویران کنید؟ یا اینکه پیروان الله به نام او این کارها را انجام می دهند؟ و یا هردو؟
دیدگاه · 5 دقیقه قبل در Aryans ·
آيدين
04.jpg آيدين
{-35-}
آيدين
07.jpg آيدين
{-40-}
آيدين
01.jpg آيدين
{-47-}
جواد
جواد
عاشقم..... اهل همین کوچه ی بن بست کناری ، که تو از پنجره اش پای به قلب منِ دیوانه نهادی ، تو کجا ؟ کوچه کجا ؟ پنجره ی باز کجا ؟ من کجا ؟ عشق کجا؟ طاقتِ آغاز کجا ؟ تو به لبخند و نگاهی ، منِ دلداده به آهی ، بنشستی تو در قلب و منِ خسته به چاهی...... گُنه از کیست ؟ از آن پنجره ی باز ؟ از آن لحظه ی آغاز ؟ از آن چشمِ گنه کار ؟ از آن لحظه ی دیدار ؟ کاش می شد گُنهِ پنجره و لحظه و چشمت ، همه بر دوش بگیرم جای آن یک شب مهتاب ، تو را یک نظر از کوچه ی عشاق ببینم.. به كسي كينه نگيريد ، دل بي كينه قشنگ است، به همه مهر بورزيد به خدا مهر قشنگ است ، دست هر رهگذري را بفشاريد به گرمي ،بوسه هم حس قشنگي است ، بوسه بر دست پدر ، بوسه بر گونه مادر ،لحظه حادثه بوسه قشنگ است ،بفشاريد به آغوش عزيزان پدر و مادر و فرزند ،به خدا گرمي آغوش قشنگ است، نزنيد سنگ به گنجشك پر گنجشك قشنگ است ، پر پروانه ببوسيد ، پر پروانه قشنگ است ، نسترن را بشناسيد ، ياس را لمس كنيد ،به خدا لاله قشنگ است ، همه جا مست بخنديد ، همه جا عشق بورزيد ، سينه با عشق قشنگ است ، بشناسيد خدا ، هر كجا ياد خدا هست، هر كجا نام خدا هست، سقف آن خانه قشنگ
1 دیدگاه · 7 دقیقه قبل · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
آيدين
02.jpg آيدين
{-47-}
آيدين
05.jpg آيدين
{-17-}
siamak
siamak
شما می خواهید عشق به خدا را با نظامی گری و قدرت شمشیر هایتان به مردم یاد بدهید. شما بیابانگردها می خواهید به ملت ما درس خداشناسی بدهید. ما هزاران سال فرهنگ و تمدن در پشت سر خود داریم، تو بجز نظامی گری، وحشی گری، قتل و جنایت چه چیزی را به ارتش عربها یاد دادهای؟ چه دانش و علمی را به مسلمانان یاد داده ای که حالا اصرار داری به غیر مسلمانان نیز یاد بدهی؟ چه دانش و فرهنگی را از الله ات آموخته ای که اکنون می خواهی به زور به دیگران هم بیاموزی؟ افسوس و ای افسوس … که ارتش پارسیان ما از ارتش شما شکست خورد و حالا مردم ما مجبورند همانخدای خودشان را این بار با نام الله پرستش کنند و همان پنج بار نماز را بخوانند ولی اینکار با زور شمشیرباید عربی نماز بخوانند چون گویا الله شما فقط عربی می فهمد. من پیشنهاد می کنم که تو و همدستانت به همان بیابانهایی که سابقا عادت داشتید در آن زندگی کنید برگردید.آنها را برگردان به همان جایی که عادت داشتید جلوی آفتاب از گرما بسوزند، به همان زندگی قبیله ای
دیدگاه · 9 دقیقه قبل در Aryans ·
آيدين
06.jpg آيدين
{-17-}
siamak
siamak
،به همان سوسمار خوردن ها و شیر شتر نوشیدنها. من تو را نهی نمی کنم از اینکه این دسته های دزد را ( ارتش تازیان) در سرزمین آباد ما رها کنی ، در شهر های متمدن ما و در میان ملت پاکیزه ما.این چهار پایان سنگدل را آزاد مگذار تا مردم ما را قتل عام کنند، زنان و فرزندان ما را بربایند، به زنهای ماتجاوز کنند و دخترانمان را به کنیزی به مکه بفرستند. نگذار این جنایات را به نام الله انجام دهند،به این کارهای جنایتکارانه پایان بده.آریایها بخشنده، خونگرم و مهمان نوازند، انسانهای پاک به هر کجا که بروند تخم دوستی، عشق ،آگاهی و حقیقت را خواهند کاشت بنابراین آنها تو و مردم تو را بخاطر این کارهای جنایتکارانهمجازات نخواهند کرد. من از تو می خواهم که در همان بیابانهای عربستان بمانی و به شهرهای آباد و متمدن مانزدیک نشوی ، بخاطر عقاید ترسناکت و بخاطر خوی وحشی گریت.  
دیدگاه · 12 دقیقه قبل در Aryans ·
sogand
Play boy@12.jpg sogand
تقدیم به همه مهر ماهیا
که یلان
که یلان
هیچ وقت اشک یک (آذر) ماهی رو در نیار چون همراه اشک از چشماش می افتی
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://www.facebooki.ir/m

آخرین آنلاین‌ها

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها


فیس بوک ایرانی - جامعه مجازی و شبکه اجتماعی فارسی